Najczęściej zadawane pytania

1. Czym jest PROFIMO?

Profimo to platforma dostarczająca nowoczesne technologie finansowe (fintech). Rozwiązania finansowe dostarcza polska grupa kapitałowa, do której należą spółki: Prometeusz Finanse sp. z o.o., Finansec sp. z o. o. oraz Express Profit sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach. Oferta została wzbogacona przez doświadczonych partnerów biznesu, m.in. Fenige sp. z o.o. w zakresie obsługi transakcji kartowych czy firmy Ocenapolis sp. z o.o. dostarczającej pakiet ubezpieczeń.

2. Czy Profimo jest platformą godną zaufania?

Wartościami nadrzędnymi dla Profimo są bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych naszych Klientów. Platforma bazuje na nowoczesnych technologiach oraz innowacyjnych rozwiązaniach, dzięki temu gwarantujemy bezpieczeństwo oraz sprawny przebieg transakcji internetowych. Działamy zgodnie ze standardem PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) w trosce o wysoki i spójny poziom bezpieczeństwa we wszystkich środowiskach, w których przetwarzane są dane posiadaczy kart płatniczych.

3. Czy na profimo.pl mogę otrzymać pożyczkę?

Tak. Oferujemy pożyczki na dowolny cel oraz pożyczki samochodowe na zakup, jak i refinansowanie zakupu pojazdu. Pożyczek udziela spółka Prometeusz Finanse, która działa na rynku od 2005 roku. Obecnie udzielamy pożyczek jedynie online. Zapewniamy elastyczne i przejrzyste warunki spłat – bez ukrytych opłat. Spółka oferuje szeroką gamę produktów finansowych, które są dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań klientów.

4. Czy na profimo.pl znajdę korzystne ubezpieczenia?

Tak. Zapewniamy dostęp do ofert wiodących firm ubezpieczeniowych.

5. Czy na profimo.pl mogę wymienić walutę?

Tak. Prowadzimy internetowy kantor wymiany wielu walut z konkurencyjnymi kursami. Jesteś zainteresowany stałą współpracą? Skontaktuj się z nami! Chętnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę spreadu.

6. Czy na profimo.pl mogę przesłać pieniądze do innego kraju?

Tak. Dostarczamy usługę transferu pieniędzy z karty na kartę, połączoną z przewalutowaniem środków po korzystnych kursach. Główne zalety transferu to szybkość i oszczędność pieniędzy.

7. Na czym polega usługa MO/TO?

Jest to usługa dająca możliwość dokonywania płatności kartowych na podstawie informacji zebranych od klienta podczas kontaktu telefonicznego lub pocztą elektroniczną. Stosuje się ją głównie w branży hotelowej. Prowadzisz hotel, pensjonat? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Napisz do nas